A 2500. előadást ünnepelte a Nemzeti Színház – három néző ajándékcsomagot nyert
2011. október 9-én este hét órakor ünnepelt a Nemzeti Színház. A teátrum 2002-es megnyitása óta ugyanis a vasárnapi Orfeusz alászáll volt a 2500. előadás a Duna - parti színházban. Három nézőnk ajándékcsomaggal távozhatott az előadás után.


