Nemzeti Most Magazin Ugrás a tartalomhoz
1095 Budapest, Bajor Gizi park 1. +361/476-6800

Álláshirdetések

Bérszámfejtő, tb-ügyintéző pozícióba keres munkatársat a Nemzeti Színház

Feladatok:

·         Be- és kiléptetés teljeskörű ügyintézése (munkaszerződés előkészítésétől az igazolások kiállításáig, adatszolgáltatás)

·         Kifizetőhelyi TB ügyintézése (Nexon, OEP)

·         Havi, negyedéves és éves adatszolgáltatások (OEP, KSH) elkészítése

·         Adóbevallások, változásbejelentők (NAV) elkészítése

·         Igazolások kiállítása

·         Munkavállalók nyilatkoztatásával kapcsolatos feladatok (adókedvezmények, cafeteria)

·         Külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés (adó-, TB kártya, munkavállalási engedély)

·         Munkaidő nyilvántartások kontrollálása, ellenőrzése, összesítése (általános munkarend, munkaidőkeret is)

·         Letiltások, levonások kezelése

·         Bérszámfejtési folyamatok támogatása és végrehajtása

·         Munkaügyi nyilvántartások vezetése (szabadságok, távollétek, munkabér előleg, stb.)

·         Üzemorvosi kapcsolattartás, dolgozók kiértesítése

·         Szoros együttműködés a többi osztállyal, vezetői igények kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Szakirányú képesítés (Bér és TB- ügyintéző)

·         legalább 2 év tapasztalat nagyobb létszámú munkavállalók bérszámfejtésében, TB ügyintézésében

·         pontos, precíz munkavégzés

·         empátia, problémamegoldó készség

·         Munkajogi ismeretek, együttműködés a jogtanácsossal

·         MS Office programok (Word, Excel) ismerete és magabiztos használata

·         Nexon ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

·         Ekhozással kapcsolatos ismeretek, a kultúra területére jellemző sajátosságok ismerete

·         Munkaidőkerettel kapcsolatos munkaügyi ismeretek

·         Nexon PORT ismerete

Amit kínálunk:

·         Azonnali kezdés

·         Munkaidő 8 óra időtartamban

·         Kellemes környezet

Állás, munka területe(i):

·         HR, Munkaügy

·         Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Fényképes önéletrajzzal az ildiko.halasz@nemzetiszinhaz.hu email címre.